Dzisiaj jest piątek, 18.04.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Diecezja Siedlecka ma nowego Biskupa O prawo jazdy dalej nie łatwo ani w „teorii” ani w „praktyce Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Przyznanie akredytacji dla Szpitala Miejskiego w Siedlcach IV Dyktando Siedleckie

Spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży

Spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży przedwczoraj, 07:00 W dniach 23-25 kwietnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji. Profil wiekowy odbiorców obejmuje wszystkie etapy kształcenia dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zabezpieczonych przedmiotów

Galeria zabezpieczonych przedmiotów wczoraj, 12:28 Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie na początku marca br. podczas realizacji sprawy dotyczącej kradzieży z włamaniem do pomieszczeń biurowo-magazynowych u podejrzanego pow. wołomińskiego zabezpieczyła różne przedmioty, które najprawdopodobniej zostały uzyskane nielegalnie.

Wiadomości Regionalne 16.04.2014

Wiadomości Regionalne 16.04.2014 przedwczoraj, 16:05 Zapraszamy na środowe wydanie Wiadomości Regionalnych, w których powiemy: - o inwestycji Sokołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - o Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej - i o walce o awans koszykarzy SKK Siedlce.

Quo Vadis Homine?

Quo Vadis Homine? przedwczoraj, 16:01 W Centrum Kultury i Sztuki czynna jest wystawa prac malarskich Roberta Gotowickiego z komentarzami poetyckimi Urszuli Gotowickiej „Quo Vadis Homine?” - Czyli dokąd zmierzasz człowieku?

Zatrzymali włamywacza i odzyskali samochód

Zatrzymali włamywacza i odzyskali samochód środa, 16.04.2014 07:00 14 kwietnia siedleccy policjanci zatrzymali 26–letniego mężczyznę, który przed dwoma tygodniami na terenie miasta dokonał włamania do domu jednorodzinnego, podczas którego m. in. skradł samochód dacia sandero. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione auto, które wróciło już do właściciela.

SONDA

SONDA wtorek, 15.04.2014 15:10 Wielkanoc w tym roku przypada 20 i 21 kwietnia. Sprawdźmy czy mieszkańcy rozpoczęli już przygotowania świąteczne i jakie mają plany na Wielkanoc?

IV Siedleckie Dyktando

IV Siedleckie Dyktando dzisiaj, 08:37 Podczas wtorkowej uroczystości w II Liceum Ogólnokształcącym poznaliśmy laureatów IV Siedleckiego Dyktanda, do którego przed tygodniem przystąpili uczniowie podstawówek, gimnazjów, szkół średnich i studenci uniwersytetu.

Świąteczny rozkład jazdy MPK

Świąteczny rozkład jazdy MPK czwartek, 17.04.2014 08:00 MPK Siedlce w okresie Świąt Wielkanocnych wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów. 20 kwietnia kursować będą tylko autobusy na liniach 3, 4 i 12 według rozkładu jak w dni świąteczne, 21 kwietnia autobusy kursować będą według rozkładu jak w dni świąteczne. Szczegóły na www.tv-wschod.pl

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej przedwczoraj, 16:03 Studiowali biblię teraz powalczą o wycieczkę do Ziemi Świętej i indeksy na studia wyższe. Ponad 120 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy przeszli wcześniejsze eliminacje szkolne, wzięło udział w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

poprzednie artykuły ›