Dzisiaj jest czwartek, 26.11.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Podatki w Siedlcach w górę Studio TV Andrzej Sitnik rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami. Naukowo o bezpieczeństwie militarnym Polski Pijanych kierowców nie ubywa

Międzynarodowa kampania BIAŁA WSTĄŻKA

Międzynarodowa kampania BIAŁA WSTĄŻKA dzisiaj, 07:00 25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, to także początek kampanii „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”. W akcję czynnie włączyli się funkcjonariusze garnizonu mazowieckiego, na co dzień pracujący przy sprawach związanych z tym społecznym problemem.

Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa

Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa wczoraj, 09:15 Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych, a należy je dostarczyć do 30 listopada 2015 r. (poniedziałek) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Zapraszamy!

Zapraszamy na Lodowisko!

Zapraszamy na Lodowisko! przedwczoraj, 09:07 W sobotę, 28 listopada rozpoczyna się sezon zimowy na siedleckim lodowisku. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza wszystkich chętnych już od 8 rano. Czeka moc nowości i atrakcji. W dniu inauguracji sezonu, lodowisko będzie dostępne dla wszystkich w godzinach: 8:00–10:00 i 11:00–14:00. Zapraszamy!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej dzisiaj, 08:00 W dniach 9-22 grudnia 2015r. w godz. 9:00-17:00 w Białej Podlaskiej trwał będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Na Placu Wolności nie zabraknie dobrej muzyki, św. Mikołaja i smacznych przekąsek. Przewidziane są również atrakcje dodatkowe: gwiazdkowa poczta, pokaz rzeźbienia w lodzie, przejażdżki bryczką.

Unici podlascy w dokumentach

Unici podlascy w dokumentach przedwczoraj, 09:25 Archiwum Państwowe w Siedlcach zaprasza od 26 listopada na wystawę poświęconą unitom podlaskim. Przedstawia ona dzieje oporu unitów podlaskich wobec carskich władz, głównie w latach 1875 – 1905. Wystawa czynna będzie do 20 stycznia 2015 roku. Zapraszamy!

poprzednie artykuły ›