Dzisiaj jest poniedziałek, 31.08.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
35 lat Solidarności Trwają przygotowania do  Światowych Dni Młodzieży Nowe bilety i rozkłady jazdy Krewkarta może uratować życie Wiadukt w remoncie

Telewizja Wschód rozszerza zasięg

Telewizja Wschód rozszerza zasięg dzisiaj, 16:00 Z początkiem września telewizja lokalna Biała TV z Białej Podlaski i Parczewa zostanie połączona z Telewizją Wschód. Dzięki konsolidacji obie telewizje rozszerzą zasięg i będą wspólnym nadawcą programów regionalnych pod nazwą Wschód TV.

Hosanna Festival 2015

Hosanna Festival 2015 dzisiaj, 16:00 W Siedlcach rozbrzmiewał 22 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej - Hosanna Festival 2015. Podczas festiwalu mieszkańcy mogli wysłuchać koncertów muzyki gospel, przeglądu zespołów pielgrzymkowych, jak też części konkursowej, w której zmierzli się soliści i zespoły z całego kraju.

II FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU

II FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU dzisiaj, 10:18 W niedzielę, 20 września odbędzie się II Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu koło Siedlec. Wystąpi wielu znakomitych młodych wokalistów, gwiazdą festiwalu będzie DONATAN i CLEO oraz SKALDOWIE. Regulamin dostępny na naszej stronie internetowej: www.tv-wschod.pl. Zapraszamy!

DNI SIEDLEC 2015

DNI SIEDLEC 2015 wczoraj, 08:00 W dniach 5-6 września wraz z Międzynarodowymi Dniami z Doradztwem Rolniczym odbędą się Dni Siedlec 2015. Zapraszamy na koncerty przygotowane specjalnie na obchody święta miasta. Na siedleckich błoniach wystąpią: Freestyle, PodobaMiSię, Ludzie Szeryfa i Exaited.

Sportowy koniec wakacji

Sportowy koniec wakacji piątek, 28.08.2015 16:00 W niedzielę, 30. sierpnia Siedlce staną się sportową stolicą regionu. Odbędzie się VI już edycja Bieg Siedleckiego Jacka. Podczas imprezy rozegrany zostanie Bieg na 5 km oraz półmaraton. Do rywalizacji staną też tradycyjnie najmłodsi. Przewidziano także kilka nowości.

Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do szkoły piątek, 28.08.2015 11:00 Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, wzorem lat ubiegłych, przygotowują się do działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Polegają one na lustracji dróg i terenów w rejonie placówek oświatowych pod kątem ujawnienia nieprawidłowości w zakresie infrastruktury drogowej.

KOMUNIKAT – Poszukiwani świadkowie wypadku

KOMUNIKAT – Poszukiwani świadkowie wypadku czwartek, 27.08.2015 11:15 Komisariat Policji w Mokobodach poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 19 lipca 2015 r. około godz. 22.30 w miejscowości Bojmie, gdzie nieustalony dotychczas kierujący TIR-em zepchnął do rowu opla astrę. Osoby, które posiadają informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt: 25 643 28 32.

Weekendowe koncerty

Weekendowe koncerty dzisiaj, 16:00 W najbliższy weekend odbędą się Dni Siedlec i Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym. Najważniejsze imprezy odbędą się w sobotę na scenie przy ulicy, Jana Pawła II, obok aquaparku. Podczas imprezy zagrają grupy Freestyle, PodobaMiSię, Ludzie Szeryfa i Exaited...

Z Jackiem w tle

Z Jackiem w tle wczoraj, 08:00 W piątek, 4 września o godz. 20:30 na Skwerze przy fontannie zagra Orkiestra Wojskowa w Siedlcach z towarzyszeniem solistów Teatru Es. W koncercie pt. "Z Jackiem w tle" przygotowanym specjalnie z okazji Dni Siedlec, wybrzmią największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Wstęp wolny

Hosanna Festival

Hosanna Festival przedwczoraj, 08:00 W dniach 28 - 30 sierpnia 2015 r. w Siedleckim Amfiteatrze odbędzie się XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival”. Impreza gromadzi od ponad dwudziestu lat dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz wielotysięczną publiczność. Wstęp wolny!

Castingi w MOK-u

Castingi w MOK-u piątek, 28.08.2015 08:43 Od września zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Różnorodność zespołów i sekcji pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie m.in. w dziedzinach tańca, śpiewu, plastyki, fotografii czy muzyki. Castingi 4 września o godz. 16:00. Zapraszamy

poprzednie artykuły ›