Dzisiaj jest piątek, 27.03.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Andrzej Duda z wizytą  w Mińsku Mazowieckim i Siedlcach. „Młodzież Zapobiega Pożarom” Nowy OIOM w Szpitalu Wojewódzkim Zabierz głos w sprawie komunikacji miejskiej Zwłoki nad zalewem

Jazz Standards Festival powraca!

Jazz Standards Festival powraca! dzisiaj, 10:59 Centrum Kultury i Sztuki i restauracja Brofaktura zapraszają na Jazz Standards Festival. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 17 i 18 kwietnia wystąpią: polsko-norweska grupa Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska oraz Kuba Badach z zespołem. Rezerwacje pod nr 25 7943189!

Przywoływki wielkanocne na Kujawach

Przywoływki wielkanocne na Kujawach wczoraj, 08:44 W poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej "Podlasie" odbędzie się koncert z cyklu "Spotkania z folklorem” zatytułowany "Przywoływki wielkanocne na Kujawach" w wykonaniu ZPiT ZS "Chodowiacy". Bilety do nabycia w kasach MOK, przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63.

SONDA - Zabiegi poprawiające urodę

SONDA - Zabiegi poprawiające urodę wtorek, 24.03.2015 15:55 Świat promuje piękno i młodość. Jeszcze do niedawna zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej cieszyły się popularnością, głównie wśród gwiazd i celebrytów, dziś dostępne są niemal dla każdego. Zobaczmy, co mieszkańcy sądzą o poprawianiu urody?

Spektakl - Dzień Drugi

Spektakl - Dzień Drugi wtorek, 24.03.2015 09:01 W środę, 25 marca o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Zapraszamy!

Rusza nabór do przedszkoli

Rusza nabór do przedszkoli dzisiaj, 10:44 Już 7 kwietnia rozpoczyna się rekrutacja dzieci do siedleckich przedszkoli. Podobnie jak w latach minionych rodzice będą mogli korzystać z elektronicznego systemu rekrutacji, co znacznie ułatwi zapisy dzieci do wybranych placówek. O tegorocznych zasadach naboru poinformowano na konferencji prasowej.

Dzień przedsiębiorczości w siedleckiej komendzie

Dzień przedsiębiorczości w siedleckiej komendzie przedwczoraj, 15:05 Dni przedsiębiorczości to jednodniowa praktyka, która ma na celu pomoc w podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Projekt "Dzień przedsiębiorczości 2015" powołany został do życia przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

poprzednie artykuły ›