Dzisiaj jest sobota, 30.05.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
25 lat samorządu Duda zdecydowanym zwycięzcą w naszym regionie Trwa kurs samoobrony dla kobiet Uniwersytet nadał tytuł Honoris Causa Fałszywe informacje w blokach Spółdzielni Mieszkaniowej

Polsko - Japońskie Spotkania

Polsko - Japońskie Spotkania dzisiaj, 08:00 W dniach 31 maja – 4 czerwca 2015 roku w ramach Japan – Poland Międzynarodowych Spotkań Artystyczno – Kulturalnych, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach gościł będzie Zespół Jazz Dance Station MASHU z miejscowości Hamamatsu w Japonii. Goście poznawać będą polską kulturę. Zapraszamy!

Gdynia bez Barier

Gdynia bez Barier wczoraj, 09:38 Czoka to pierwszy w Polsce pies terapeutyczny dla dziecka z Zespołem Downa. Jest kolejnym psem specjalistycznym, którego Vectra przekazała na potrzeby osoby niepełnosprawnej. Czoka będzie pomagać w terapii Mirona, dziecka z Zespołem Downa, mieszkańca Świętochłowic.

Łóżka rehabilitacyjne ze Szwajcarii

Łóżka rehabilitacyjne ze Szwajcarii wczoraj, 08:00 26 łóżek i ponad 30 materaców trafiło do magazynów Caritas Diecezji Siedleckiej. To efekt współpracy ze szwajcarską fundacją kierowaną przez Zakon Maltański. W najbliższych dniach łóżka trafią do osób chorych, które ze względów finansowych nie są w stanie zakupić tego typu sprzętu.

NOC Z SATYRĄ w Siedleckiej Książnicy

NOC Z SATYRĄ w Siedleckiej Książnicy przedwczoraj, 10:03 NOC Z SATYRĄ w Siedleckiej Książnicy- Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na to wydarzenie, które organizowane jest w ramach pierwszej ogólnopolskiej "Nocy Bibliotek". W sobotę, 30 maja w godz. 18.00 - 22.00. Więcej informacji: www.mbp.siedlce.pl

KM IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015

KM IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015 dzisiaj, 08:00 W dniach od 5 do 7 czerwca 2015 r. na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015. Celem Mistrzostw jest popularyzacja i propagowanie rozwoju tańca nowoczesnego oraz wyłonienie Krajowych Mistrzów.

Piknik rodzinny APIS

Piknik rodzinny APIS wczoraj, 16:02 Prezentacja najnowszych trendów w aranżacji łazienek i zabawa dla całych rodzin – w podsiedleckim Ujrzanowie odbyły się IV Targi Instalacyjno-Budowlanyne i Piknik Rodziny APIS.

Kraina jutra

Kraina jutra wczoraj, 10:00 Już od najbliższego piątku, 29 maja we wszystkich kinach Helios w Polsce, zobaczyć będzie można film „Kraina jutra”. To familijne kino przygodowe jest doskonałą propozycją na nadchodzący Dzień Dziecka! Zgodnie z hasłem promującym ten tytuł: tu wszystko jest możliwe…

WIECZÓR przy FONTANNIE

WIECZÓR przy FONTANNIE wczoraj, 08:00 W poniedziałek, 1 czerwca o godz. 18:00 w 100 rocznicę urodzin Księdza Jana Twardowskiego odbędzie się Wieczór Poezji przy Fontannie Siedleckiej Grupy Literackiej "Witraż". Wstęp wolny. W przypadku niekorzystnej aury spotkanie odbędzie się w Sali Białej. Zapraszamy!

Kopciuszek na antenie TVP Warszawa!

Kopciuszek na antenie TVP Warszawa! przedwczoraj, 10:20 W niedzielę, 31 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Telewizja Polska wyemituje spektakl "Kopciuszek" w wykonaniu najmłodszych tancerzy Caro Dance. 50-minutowy fragment przedstawienia będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę o godz. 19:10 na antenie TVP WARSZAWA.

poprzednie artykuły ›