Dzisiaj jest czwartek, 5.03.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
500 zł na dziecko, likwidacja NFZ i gimnazjów Uczcili Żołnierzy Wyklętych Rusza  Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Dziadek znalazł ciało wnuka w Liwcu 8 kilogramów narkotyków

Po 14 tysięcy dla najlepszych

Po 14 tysięcy dla najlepszych wczoraj, 15:55 Aż 14 studentów siedleckiego uniwersytetu otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Reprezentują oni 3 wydziały i 8 kierunków. W skali kraju Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia 926 studentom i 89 doktorantom.

Koncert zespołu Niekompletni

Koncert zespołu Niekompletni wczoraj, 10:35 We wtorek, 17 marca w Sali Białej MOK o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Niekompletni. Założycielem i kierownikiem artystycznym projektu jest Maciej Turkowski. W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne.

Niedzielny Salon Muzyczny

Niedzielny Salon Muzyczny przedwczoraj, 12:55 W niedzielę, 15 marca w Sali Białej o godz. 17:00 w ramach Niedzielnego Salonu Muzycznego usłyszymy "Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe". Bilety do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Serdecznie zapraszamy!

„Śpiąca Królewna" w CKiS

„Śpiąca Królewna" w CKiS poniedziałek, 02.03.2015 15:55 W niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się premiera spektaklu „Śpiąca Królewna” w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Sztuka przedstawia problem uzależnienia nawet najmłodszych dzieci od elektroniki i internetu.

Z sesji Rady Miasta Siedlce

Z sesji Rady Miasta Siedlce poniedziałek, 02.03.2015 15:55 W piątek odbyła się piąta sesja Rady Miasta Siedlce podczas której przyjęto uchwały m.in. o planach zagospodarowania przestrzennego, zmianach w statucie Miasta Siedlce, a także przyjęciu sprawozdań z realizacji wieloletniego programu gospodarowania zasobem mieszkaniowym miasta.

Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych

Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych poniedziałek, 02.03.2015 14:59 W okresie 28.02-06.03 mazowiecka policja prowadzi działania pn. „Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych”. W akcję czynnie włączyli się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, prowadząc na terenie podległym tutejszej jednostce szereg działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa pieszych.

Kilometry Dobra!

Kilometry Dobra! wczoraj, 08:52 Przedstawiciele 28 organizacji realizujących projekty charytatywne i biorące udział w drugiej edycji akcji Kilometry Dobra – mówią głośno TAK! Przez 3 miesiące będą zbierać pieniądze, które podczas finału 31 maja br. zostaną ułożone w długiego węża z monet o nominale 1 zł.

Doroczne spotkanie Wojewody z samorządowcami

Doroczne spotkanie Wojewody z samorządowcami poniedziałek, 02.03.2015 15:55 Wojewoda Mazowiecki, Jacek Kozłowski spotkał się z samorządowcami z regionu sieleckiego. Podczas spotkania z samorządowcami z naszego regionu przedstawiono wyniki działań policji na Mazowszu, omówiono rozwój infrastruktury w regionie oraz szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych.

Konkurs Plastyczny Palma Wielkanocna

Konkurs Plastyczny Palma Wielkanocna poniedziałek, 02.03.2015 12:47 Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Palma Wielkanocna”. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej palmy wielkanocnej z uwzględnieniem tradycji wielkanocnych. Prace należy dostarczyć w terminie od 2 do 13 marca.

Lunch o północy

Lunch o północy niedziela, 01.03.2015 08:00 W piątek, 13 marca o godz. 17:00 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Lunch o północy" z Joanną Kurowską, Piotrem Gąsowskim, Pawłem Królikowskim i Anną Oberc w rolach głównych. Zapraszamy!

poprzednie artykuły ›