Dzisiaj jest środa, 1.07.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Ekstremalny początek wakacji Uniwersytet wykształci kryminologów Finał VII Rajdu Szlakiem Żołnierzy Wyklętych Sezon na obrączki w pełni! Pamiątkowa tablica Radia Solidarność

Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet

Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet dzisiaj, 14:19 30 czerwca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Siedlcach osiemdziesiąt Pań otrzymało certyfikaty ukończenia specjalistycznego kursu samoobrony dla kobiet. Organizatorzy zapowiedzieli, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna VI edycja kursu samoobrony dla kobiet.

Wakacyjna Akademia Talentów

Wakacyjna Akademia Talentów wczoraj, 13:13 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów, a udział w nich jest bezpłatny.

Wakacyjna Akademia Talentów

Wakacyjna Akademia Talentów sobota, 27.06.2015 08:00 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kultury i Sztuki przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

I Ty możesz uratować komuś życie!

I Ty możesz uratować komuś życie! niedziela, 28.06.2015 08:00 W niedzielę, 5 lipca 2015 r., na placu przy Urzędzie Gminy Zbuczyn odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcję tę organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie i Fundacja DKMS Polska. Wszyscy, którzy chcą się zarejestrować, powinni mieć ze sobą dokument tożsamości.

Wsparcie dla młodzieży NEET

Wsparcie dla młodzieży NEET sobota, 27.06.2015 08:00 12 mln zł przeznaczono na wsparcie osób od 15. do 29. roku życia na rynku pracy w ramach konkursu ogłoszonego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. 30 czerwca rusza nabór wniosków o dofinansowanie projektów - potrwa do 9 lipca br.

Wiadomości Regionalne 26.06.2015

Wiadomości Regionalne 26.06.2015 piątek, 26.06.2015 17:00 Zapraszamy na piątkowe wydanie Wiadomości Regionalnych w których powiemy m.in.: o „kryminologii stosowanej”, o budowie kaplicy dla parafii św. Jana Pawła II w Siedlcach oraz o jubileuszu 15-lecia działalności Przedszkola im. Kubusia Puchatka.

poprzednie artykuły ›