Dzisiaj jest czwartek, 21.08.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Nowa siedziba Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w tym roku Wiosną ma rozpocząć się budowa siedleckiego OśrodkaOnkologii Historycznie w Galerii Siedlce Kolejna śmierć w zalewie Z Polską na Ty - lato w Uniwersytecie

Witaj szkoło

Witaj szkoło dzisiaj, 08:00 W piątek, 29 czerwca w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach na ul. Dzieci Zamojszczyzny 37 odbędzie się Festyn Rodzinny "Witaj szkoło". Rozpoczęcie zabawy o godz. 11:00. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Kronika zdarzeń medycznych

Kronika zdarzeń medycznych wczoraj, 14:51 Kolejny pracowity tydzień mięli ratownicy pogotowia, którzy wyjeżdżali do zdarzeń na terenie powiatu siedleckiego, sokołowskiego, łosickiego, mińskiego oraz garwolińskiego i węgrowskiego. Zapraszam na kronikę zdarzeń medycznych.

Ograniczenia w ruchu drogowym

Ograniczenia w ruchu drogowym wczoraj, 13:28 Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Siedlce informuje, że w dniu 21 sierpnia w godzinach 11.00-14.00 na terenie Szpitala Miejskiego przy ul. Starowiejskiej zostanie przeprowadzone ćwiczenie z ewakuacji pacjentów i personelu Szpitala. W tych godz. będą ograniczenia w ruchu drogowym.

Młodzież w działaniu

Młodzież w działaniu przedwczoraj, 09:49 Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w najbliższy czwartek o godz. 17:00 na Skwer przy fontannie przy ul. Pułaskiego 6 na podsumowanie projektu unijnego "Młodzież w działaniu", jest to wydarzenie dotyczące tolerancji oraz wzajemnego zrozumienia między młodzieżą z różnych krajów.

Mecz Ekstraligi Rugby

Mecz Ekstraligi Rugby wczoraj, 08:00 Wicemistrzowie Polski zapraszają na pierwszy mecz Ekstraligi Rugby sezonu 2014/2015 pomiędzy Awenta MKS „Pogoń” Siedlce a Posnanią Poznań, który odbędzie się 23.08.2014 (sobota) o godzinie 16.00 na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6. Wstęp wolny!

Inwestycje oświatowe

Inwestycje oświatowe poniedziałek, 18.08.2014 09:28 Bardzo intensywne prace trwają przy kilku inwestycjach oświatowych w Siedlcach. W Specjalnym Ośrodku Wychowawczym układane są już płytki, w nowej hali sportowej przy popularnej „Samochodówce” przygotowywane jest układanie nowoczesnego parkietu, a uczniowie SP11 będą mogli korzystać z kompleksu boisk

Temat Tygodnia

Temat Tygodnia sobota, 16.08.2014 16:32 W Siedlcach odbyła się I edycja programu „Shaping Futures” realizowanego przez firmę Schwarzkopf we współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

poprzednie artykuły ›