Dzisiaj jest sobota, 23.05.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Uniwersytet nadał tytuł Honoris Causa Fałszywe informacje w blokach Spółdzielni Mieszkaniowej Rolnicy przed sądem Pół tysiąca za wyniki w nauce I tura dla Andrzeja Dudy

Urząd Skarbowy w Siedlcach wyróżniony!

Urząd Skarbowy w Siedlcach wyróżniony! dzisiaj, 08:00 Na łamach gazety Rzeczpospolita opublikowano Ranking Urzędów Skarbowych spośród wszystkich działających w Polsce. Urząd Skarbowy w Siedlcach został uznany za najlepszy w kategorii: urząd poprawiający jakość, czyli prawidłowość wydawanych decyzji w latach 2013-2014.

Nietrzeźwy dostawca przywiózł pizzę do komendy

Nietrzeźwy dostawca przywiózł pizzę do komendy wczoraj, 12:20 21 maja po godz. 17.00 do siedleckiej komendy przyjechał dostawca pizzy i poinformował dyżurnych, że przywiózł im zamówiony przez nich posiłek. Problem w tym, że nikt z funkcjonariuszy takiego zamówienia nie złożył. Podczas wyjaśniania okoliczności okazało się, że dostawca jest pod wpływem alkoholu.

KOMUNIKAT - poszukiwany Marcin SOBOLEWSKI

KOMUNIKAT - poszukiwany Marcin SOBOLEWSKI przedwczoraj, 09:20 Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionego Marcina SOBOLEWSKIEGO ur. 1984 r., zam. Siedlce, który w dniu 18.05.2015 r. wyjechał z domu rowerem typu damka koloru niebieskiego z koszykiem zamontowanym na bagażniku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

JACKONALIA 2015 / NASZ PATRONAT

JACKONALIA 2015 / NASZ PATRONAT środa, 20.05.2015 09:24 20 maja to święto siedleckich studentów "Jackonalia 2015". Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców regionu a punktem głównym będą koncerty gwiazd muzyki rozrywkowej oraz prezentacje twórczości zespołów lokalnych. Zapraszamy!

Twoje dane - twoja sprawa

Twoje dane - twoja sprawa wczoraj, 11:46 W środę, 20 maja w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach odbyło się podsumowanie projektu realizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego – „Twoje dane - twoja sprawa, skuteczna ochrona danych osobowych”. To już V edycja tego przedsięwzięcia.

Egzamin na kartę rowerową w Stoku Lackim

Egzamin na kartę rowerową w Stoku Lackim środa, 20.05.2015 13:05 Bezpieczeństwo Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego to nie tylko działania kontrolne ze strony policji. Jednym z ważniejszych elementów na tej płaszczyźnie są akcje profilaktyczne prowadzone przez policjantów garnizonu mazowieckiego. Jedną z form stanowią kursy na karty rowerowe.

poprzednie artykuły ›