Dzisiaj jest wtorek, 23.12.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Budżet Siedlec  na 2015 rok uchwalony Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych już za nami Będzie można oddać popiół i gruz bez dodatkowy opłat Pierwszy elektroniczny przewodnik historyczny po Siedlcach Sokołowskim szlakiem z harcerskim plecakiem
Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych już za nami Na deskach siedleckiej sceny teatralnej odbyła się uroczysta gala zakończenia, trwającego od 28 września, III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych “Sztuka plus Komercja”.
Będzie można oddać popiół i gruz bez dodatkowy opłat Firmy odbierające śmieci z terenu miasta Siedlce po nowym roku będą odbierać też popiół i gruz, bez dodatkowych opłat. Po rozstrzygniętym w listopadzie przetargu, odbiorem naszych śmieci zajmą się PUK Serwis i Zakład Utylizacji Odpadów.
Pierwszy elektroniczny przewodnik historyczny po Siedlcach Powstał pierwszy elektroniczny przewodnik historyczny po Siedlcach. Jego prezentacja odbyła się w Muzeum Regionalnym. Całość dostępna jest nieodpłatnie w postaci strony internetowej (www.annakahan.pl) oraz aplikacji mobilnej, którą będzie można pobrać na smartfony.
Sokołowskim szlakiem z harcerskim plecakiem W Sokołowie Podlaskim odbył się szósty „Ogólnopolski Zlot Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku”. Zlot był okazją nie tylko do aktywnego i przyjemnego spędzenia czasu ale także, tak jak w przypadku zlotów pełnosprawnej młodzieży, krzewienia harcerskich ideałów.

Wiadomości Regionalne 22.12.2014

Wiadomości Regionalne 22.12.2014 wczoraj, 15:55 Zapraszamy na poniedziałkowe wydanie wiadomości, w których powiemy między innymi o budżecie na 2015 rok, sieci 33 publicznych punktów bezprzewodowego dostępu do internetu w Siedlcach oraz nowoczesnych ambulansach w Siedleckiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

FTN LUZ Mistrzami Świata!

FTN LUZ Mistrzami Świata! wczoraj, 09:09 W dniach 9–13 grudnia w Mikołajkach odbył się XIV World Dance Week – Mistrzostwa Świata IDO Jazz, Modern Dance i Ballet/Pointe oraz Międzynarodowy Festiwal Show Dance, Hip-Hop, Street Dance Show, Disco Dance. Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ reprezentując nasze miasto i kraj wytańczyła szereg miejsc.

Temat Tygodnia

Temat Tygodnia sobota, 20.12.2014 15:55 W programie relacja z uroczystej gali zakończenia, trwającego od 28 września, III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych “Sztuka plus Komercja”.

Program naprawczy zrealizowany

Program naprawczy zrealizowany piątek, 19.12.2014 07:54 Sfinalizowany został Program Postępowania Naprawczego dla miasta Siedlce. Jest to efekt podpisania umowy sprzedaży około 60-hektarowej działki na Błoniach, z zagwarantowanym ich odkupieniem po dziesięciu latach.

Urodziny Parku Wodnego

Urodziny Parku Wodnego piątek, 19.12.2014 07:47 27 grudnia swoje pierwsze urodziny świętować będzie Park Wody Siedlce. Na hali basenowej odbędą się też pokazy ratownictwa wodnego, zabawy z animatorami dla dzieci, pod czujnym okiem ratowników oraz zajęcia dla dorosłych.

Zaginęła Siedlczanka

Zaginęła Siedlczanka środa, 17.12.2014 15:37 Zaginęła(13.12.2014) po południu ok. 16.00. Wiek 31 lat, szczupła, ubrana w ciemno niebieską kurtkę, czarne leginsy, szarą czapkę. Ktokolwiek widział lub coś wie na temat poszukiwanej prosimy o kontakt z Policją 997.

Miasto uruchamia Hotspoty

Miasto uruchamia Hotspoty wczoraj, 15:13 Sieć 33 Publicznych Punktów Bezprzewodowego Dostępu do Internetu w Siedlcach zacznie działać w pełni lada dzień. Aby miejska sieć nie stała się narzędziem popełniania przestępstw komputerowych, wprowadzono rejestrację użytkowników. Hasło dostępu będzie można dostać SMS-em.

„Polskie Grudnie 1970-1981”

„Polskie Grudnie 1970-1981” wczoraj, 15:08 W Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się doroczne spotkanie po hasłem „Polskie Grudnie 1970-1981”. Podczas spotkania można było nabyć autobiograficzną książkę „Romaszewscy” w której ze Zbigniewem, Zofia i Agnieszką Romaszewskimi rozmawia Piotr Skwieciński.

Caro Dance Mistrzami Świata!

Caro Dance Mistrzami Świata! wczoraj, 08:40 W dniach 9-13 grudnia w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwa Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week”. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy aż 25 razy stawali na najwyższych stopniach podium.

UPH będzie współpracować z MODR

UPH będzie współpracować z MODR piątek, 19.12.2014 07:49 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny zawarł kolejne porozumienie dotyczące współpracy. Siedlecka uczelnia będzie kolejną szkołą wyższą jaka współpracować będzie z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Zdaniem dyrekcji Ośrodka, współpraca przyniesie wiele korzyści.

Artystyczny Wigilijny Wieczór

Artystyczny Wigilijny Wieczór piątek, 19.12.2014 07:00 W przedświąteczną niedzielę, 21 grudnia o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wybrzmią najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach, Chóru Miasta Siedlce oraz solistów Teatru Es! Zapraszamy!

poprzednie artykuły ›