Dzisiaj jest środa, 1.10.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonięty Rośnie liczba wypadków śmiertelnych na drogach Zjazd Absolwentów Królówki Nowe autobusy i Miasteczko Rowerowe Odsłonięcie pomnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Pomoc w leczeniu OLI

Pomoc w leczeniu OLI wczoraj, 08:00 Do końca września we wszystkich parafiach Diecezji Siedleckiej zostaną przeprowadzone zbiórki pieniędzy na kosztowne leczenie Aleksandry Wasiluk, żony i matki dwóch córek, której życie jest zagrożone. Zwracamy się z gorącą prośbą o niezbędną pomoc finansową, która umożliwi leczenie nowotworu.

Bezpiecznie na drodze

Bezpiecznie na drodze wczoraj, 15:55 Zapraszamy na program Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, w którym będziemy mówić o szeroko pojętym bezpieczeństwie na drogach. Tematem dzisiejszego odcinka jest oznakowanie osób pieszych w nocy, poza terenem zabudowania.

Siedlce, Podlasie i Anioły

Siedlce, Podlasie i Anioły wczoraj, 11:44 Wydarzenie "Siedlce, Podlasie i Anioły" odbędzie się 3 października br. o godz. 13:00 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9 w Siedlcach. Organizatorem konkursu jest WTZ w Siedlcach działający przy Caritas Diecezji Siedleckiej.

Wracają Spotkania Filmowe

Wracają Spotkania Filmowe piątek, 26.09.2014 10:09 W NoveKino Siedlce rusza kolejną odsłona cyklu Spotkania Filmowe. Projekcje wyświetlane w ramach tego cyklu dalekie są od masowych produkcji. W ramach Spotkań miłośnicy kina zobaczą filmy artystyczne, z głębokim przesłaniem.

Rowerzysta zginął na krajówce

Rowerzysta zginął na krajówce środa, 24.09.2014 18:28 Policja wyjaśnia okoliczności dzisiejszego wypadku, w którym zginął 73-letni rowerzysta. Samochód, który go potrącił, zatrzymał się ponad sto metrów dalej. Kierowca był trzeźwy. Pobrano od niego krew, do sprawdzenia czy jest pod wpływem środków odurzających.

poprzednie artykuły ›