Dzisiaj jest środa, 3.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Bieg Jacka już za nami Jarosław Kaczyński w Garwolinie W Siedlcach ustanowiono nową Parafię Pożar  w Szpitalu „opanowany” Nowa siedziba Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w tym roku

Czwartki Lekkoatletyczne

Czwartki Lekkoatletyczne wczoraj, 08:00 Zapraszamy na XXI edycję "Czwartków Lekkoatletycznych". Do udziału w zawodach zachęcamy wszystkich uczniów szkół podstawowych. Szczegółowe informacje i regulamin na naszej stronie internetowej www.tv-wschod.pl

Dni Siedlec 2014

Dni Siedlec 2014 przedwczoraj, 13:35 Marco Bocchino, Carmen Azuar, Maja Sikorowska, Aleksandra Węglewicz, „PeterBeth”, „PodobaMiSię” i „Upstream” wystąpią podczas tegorocznych Dni Siedlec.

Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru

Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru przedwczoraj, 08:37 W dniach 5-7 września odbędzie się dwudziesta druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Pieśni, Tańca i Folkloru. W tym roku do Siedlec zawitają zespoły z Ukrainy, Słowacji, Litwy i Białorusi. Gospodarzem Festiwalu jest-jak co roku Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. A.Siwkiewicz.

Zakończenie kursu samoobrony dla Pań

Zakończenie kursu samoobrony dla Pań sobota, 30.08.2014 08:00 28 sierpnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie specjalistycznego kursu samoobrony dla kobiet. Prezydent Miasta Wojciech Kudelski, prowadzący zajęcia Marcin Lazurek i Komendant mł.insp. Marek Fałdowski wręczyli Paniom Certyfikaty ukończenia

Festyn w Suchożebrach

Festyn w Suchożebrach piątek, 29.08.2014 08:00 31 sierpnia zapraszamy na festyn "Złota Jesień w Suchożebrach" i Dożynki Gminne. Imprezę rozpocznie o godz. 12:00 Msza Św. w Kościele Parafialnym, a od godz. 17:30 przewidziany jest koncert wieczoru. Wystąpią gwiazdy disco polo: Etna, Freestyle, Fantastic Boys i Mega Dance.

Rekrutacja w Uniwersytecie Dziecięcym

Rekrutacja w Uniwersytecie Dziecięcym wczoraj, 08:00 Nowy rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym zbliża się wielkimi krokami i już niebawem mali żacy znów wyruszą na spotkanie z fascynującym światem nauki i techniki. Do studiowania w nadchodzącym roku akademickim 2014/2015 zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy do końca września.

Kobieta z Impetem

Kobieta z Impetem przedwczoraj, 13:18 W najbliższy czwartek 04.09.2014 w Nowym Kinie Siedlce odbędzie się spotkanie z pisarką i dziennikarką Mariolą Zaczyńską, połączone z promocją jej najnowszej powieści „Kobieta z impetem”.

Galowy koncert ELENI

Galowy koncert ELENI przedwczoraj, 08:17 W piątek, 26 września o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej "Podlasie" odbędzie się galowy koncert Eleni "Miłości ślad". Artystka posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów wiele utworów. Zapraszamy!

Program Wyprawka szkolna

Program Wyprawka szkolna piątek, 29.08.2014 14:37 Do 5 września można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych. Rządowy program Wyprawka Szkolna, obejmuje pomocą uczniów z najuboższych rodzin, jak też niepełnosprawnych.

Zlikwidowano dwie plantacje

Zlikwidowano dwie plantacje piątek, 29.08.2014 10:18 Policjanci Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy zajmujący się przestępczością narkotykową w ostatnich dniach zlikwidowali dwie plantacje konopii indyjskich. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat.

poprzednie artykuły ›