Dzisiaj jest piątek, 12.02.2016

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Studio TV Wschód Pielęgniarki znajdą pracę „Bieg Tropem Wilczym” Ofert pracy nie brakuje, bezrobocie najniższe od lat O przeszczepach w „Królówce”

Punkt zbierania elektrośmieci

Punkt zbierania elektrośmieci dzisiaj, 10:00 W najbliższą sobotę, 13 lutego na terenie Siedlec pojawi się punkt zbierania elektrośmieci. Dzięki temu każdy mieszkaniec będzie mógł w łatwy sposób pozbyć się zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia darmowego odbioru gabarytowych elektrośmieci.

Gramy dla Michaliny Jarosz

Gramy dla Michaliny Jarosz wczoraj, 14:44 W najbliższą niedzielę, 14 lutego w godz. 11:00-14:00 odbędzie się Halowy Turniej Piłkarski Oldboyów. W trakcie imprezy sportowej zbierane będą pieniążki na potrzebną rehabilitację dla Michalinki Jarosz. Dochód zostanie przekazany rodzicom dziecka po zakończonym turnieju. Wstęp wolny!

Zatrzymany po napadzie na sklep

Zatrzymany po napadzie na sklep wczoraj, 13:54 8 lutego w miejscowości Sionna nieznany sprawca napadł na ekspedientkę sklepu i po obezwładnieniu kobiety gazem skradł jej kasetkę z pieniędzmi. Krótko po zdarzeniu policjanci z Komisariatu Policji zatrzymali 34–letniego mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo, które zagrożone jest karą więzienia

Fragmenty kości ujawnione podczas prac ziemnych

Fragmenty kości ujawnione podczas prac ziemnych przedwczoraj, 11:59 9 lutego około godz. 16.13 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o ujawnieniu, przez pracowników wykonujących prace ziemne w rejonie miejscowości Łęcznowola (gm. Zbuczyn), szczątków prawdopodobnie kości ludzkich. Na miejscu pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostały oględziny.

Warsztaty Biblijne dla młodzieży

Warsztaty Biblijne dla młodzieży wtorek, 09.02.2016 08:57 16 lutego o godz. 10.00 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Siedlcach (ul. Bpa I. Świrskiego 54) odbędą się Warsztaty Biblijne, na które zaprasza Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mazowiecki@civitaschristiana.pl lub tel.722 090 847 do 12 lutego

Jałmużna wielkopostna 2016

Jałmużna wielkopostna 2016 wczoraj, 12:26 „Skarbonka miłosierdzia” to forma pomocy najbardziej potrzebującym w ramach ogólnopolskiej akcji „Jałmużna wielkopostna 2016” prowadzonej również w Caritas Diecezji Siedleckiej. Zebrane środki pomogą mieszkańcom diecezji w poprawie trudnej sytuacji życiowej. Akcja ma charakter wychowawczy.

SONDA - Walentynki

SONDA - Walentynki wtorek, 09.02.2016 11:31 Święto Zakochanych już 14 lutego. W tym dniu myślimy o osobach, które kochamy. Czy Walentynki są banalne i niepotrzebne czy wyczekiwane i romantyczne? Zobaczmy!

poprzednie artykuły ›