Dzisiaj jest sobota, 19.04.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk
Diecezja Siedlecka ma nowego Biskupa O prawo jazdy dalej nie łatwo ani w „teorii” ani w „praktyce Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Przyznanie akredytacji dla Szpitala Miejskiego w Siedlcach IV Dyktando Siedleckie

IV Siedleckie Dyktando

IV Siedleckie Dyktando wczoraj, 08:37 Podczas wtorkowej uroczystości w II Liceum Ogólnokształcącym poznaliśmy laureatów IV Siedleckiego Dyktanda, do którego przed tygodniem przystąpili uczniowie podstawówek, gimnazjów, szkół średnich i studenci uniwersytetu.

Świąteczny rozkład jazdy MPK

Świąteczny rozkład jazdy MPK przedwczoraj, 08:00 MPK Siedlce w okresie Świąt Wielkanocnych wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów. 20 kwietnia kursować będą tylko autobusy na liniach 3, 4 i 12 według rozkładu jak w dni świąteczne, 21 kwietnia autobusy kursować będą według rozkładu jak w dni świąteczne. Szczegóły na www.tv-wschod.pl

Wieczór autorski Ernesta Brylla

Wieczór autorski Ernesta Brylla dzisiaj, 08:00 W środę, 23 kwietnia o godz. 18:00 z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na wieczór autorski Ernesta Brylla. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Regionalnym, przy ul. Piłsudskiego 1.

Galeria zabezpieczonych przedmiotów

Galeria zabezpieczonych przedmiotów przedwczoraj, 12:28 Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie na początku marca br. podczas realizacji sprawy dotyczącej kradzieży z włamaniem do pomieszczeń biurowo-magazynowych u podejrzanego pow. wołomińskiego zabezpieczyła różne przedmioty, które najprawdopodobniej zostały uzyskane nielegalnie.

Wiadomości Regionalne 16.04.2014

Wiadomości Regionalne 16.04.2014 środa, 16.04.2014 16:05 Zapraszamy na środowe wydanie Wiadomości Regionalnych, w których powiemy: - o inwestycji Sokołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - o Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej - i o walce o awans koszykarzy SKK Siedlce.

poprzednie artykuły ›